Tentoonstelling SOLO4 in Jans Pakhuys van start gegaan

Geplaatst op 1 februari 2012

Vandaag is in Jans Pakhuys de jaarlijks terugkerende tentoonstelling SOLO4 van start gegaan. Vier kunstenaars van Jans Pakhuys laten hun vrije werk zien, puur en eigen. Dit jaar is het werk van Elise Alberts, Monica Dierikx, Tim Glashorst en Stijn Zeelenberg uitgelicht.

U bent van harte uitgenodigd om de tentoonstelling in de galerie van Jans Pakhuys te komen bekijken. Jans Pakhuys ligt in het centrum van Amersfoort. De tentoonstelling duurt tot 15 april 2012. Lees meer over SOLO4.

Over Jans Pakhuys
Jans Pakhuys is een cadeauwinkel, galerie en atelier ineen. Mensen met een verstandelijke beperking maken en verkopen hier kunst en bijzondere geschenken. Dit doen zij samen met vaste medewerkers, vrijwilligers en professionele kunstenaars. Kijk op www.janspakhuys.nl voor meer informatie.